La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

34

Wczorajszy Dzien z zycia La Rambli z przymrużeniem oka - co nuda w pracy robi z człowieka:


Wszedłem na La Ramble przed 7 rano, czytam komentarze, atmosfera napięta.
Gdzie przegląd prasy? 14 godzin zostało ;O dziś wielki mecz, czuć atmosferę święta.
Mijają godziny, ciągle trwają dywagacje. Jaki będzie skład? Czym Valdek zaskoczy?
Kilku się kłoci, kilku zdaje relacje, kilku spamuje, kilku szuka pomocy.
Niech zagra Dembele. Nie, Paulinho do pierwszego! Grac ofensywnie czy bronić wyniku?
Mieć swoje zdanie? mam prawo do tego! Nie hejtujcie się za to, to zabawa nas- laików.
Mecz coraz bliżej, napięcie wzrasta. Z niecierpliwością czekamy na składy.
Bedzie zwycięstwo! Nie, remis i basta! A Socjopata przyjmuje zakłady.
Nagle wiadomość, znamy oficjalną jedenastkę, jest zaskoczenie i radość duża.
Zaskoczenie? ---> Barcainfo został uprzedzony, a radość, bo zobaczymy Dembouza.
Gra się zaczyna, i mamy gola! To nasz kosmita znów oczarował!
Cała La rambla juz oszalała, a Conte w dłonie swoją twarz schował.
Pozniej dwa - zero, jest trzecia bramka. Barca sie broni, the blues atakują.
Na naszej stronie panuje sielanka, a Szpaku i Trzeciak swój koncert kontynuują.
Przysłuchuję sie temu, stawiam pytanie : Co oni takiego brali?
To jest tragiczne komentowanie, chyba przed meczem się ujarali.
Mecz się zakończył, zwycięstwo okazałe. Piłkarze się cieszą, na stadionie świętują.
Prawdziwi kibice oddają Barcy chwale, no a Ci drudzy oczywiście hejtują.
I tak dzień minął na la rambli kochanej, można iśc spać, zamykam juz oczy.
Wiem tylko jedno, ze rano gdy wstane, la rambla po raz kolejny mnie zaskoczy.
Wiedz drodzy clues, kłóćmy się i sprzeczajmy, mówie to do młodego i starca.
Jednak nad wszystko zapamiętajmy, dażmy się szacunkiem! Visca
el Barca!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?