La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1018 Culés

1

Valverde powie, że to ciężki przeciwnik z szacunku do zespołu. Tak naprawdę piłkarze Barcy między sobą rozmawiają, że pójdzie raczej łatwo, na konferencji jednak powiedzą inaczej.
Barca ma obowiązek zameldowac się w półfinale. Trafiliśmy prawie najlepiej, bo mimo wszystko wolałbym Sevillę, ale Roma też jest ok. Gramy pierwszy mecz u siebie. Bardzo ważne będzie to aby wygrać i przede wszystkim nie stracić gola. Uważam, że awansujemy.
Co do Bayernu, to w tym sezonie na prawdę maja drogę do finału wysnutą kwiatami, polana miodem i mlekiem. Awansują na 100 procent.
Juve-Real, stawiam 40-60 %, Juve jest nieobliczalne, ale Tottenham ich klepal jak chciał, boję się jak będzie z Realem.
City- Liverpool, to będzie chyba najlepszy mecz tego losowania. Ogólnie bardzo nudne pary.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?