La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1404 Culés

22

Cała La Rambla zasypana kuponami, myślałem że moda na suchary była irytująca... jednak płacz o to jaka to ta i ta drużyna jest jest głupia bo "nie wszedł mi kupon" gdy nikogo to nie obchodzi jest gorsza.
Jak mi się nie podoba to nie wchodze i nie czytam, ok ;)

konto usunięte

18

@Kacper1432 Mnie to ogólnie bawi to podniecanie się bukmacherką :D Ok, każdy ma swoje hobby i nic w tym złego. Jednak codziennie ludzie tutaj ładują w to kasę, zazwyczaj przegrywają (co potwierdzają tylko non stop komentarze w płaczliwym tonie), a jak wygrywają, to kwoty rzędu bagatela 50-150zł.

To tak jakbym ja miał pisać tutaj każdego dnia o tym, co mi dzisiaj się udało, a co nie. Po kiego o tym mówić, jak nikogo to nie interesuje?

8

@LuisSalvano Mam to samo, pytanie o kupony i płacz że jakaś drużyna jest głupia bo przegrała. Zazwyczaj po prostu jak widze że komentarz jest o tym to po prostu omijam bo zaraz ci napiszą kwiaty polskiego bukmacherstwa że jak mnie to nie interesuje to mam nie czytać, że la ramlba jest od wszystkiego i inne tego typu rzeczy, ale dzisiaj to przechodzą samego siebie. Płacz na Juventus i wyzwiska bo pewniak nie wszedł, jakby Barca nigdy meczu z ogórkiem nie przegrała i w ogólnie jakby w piłce zawsze faworyt wygrywał.
-Wejdz w branże w której zazwyczaj się przegrywa
-Płacz że przegrywasz

0

@Kacper1432 Ja też omijam takie komentarze. Jednak nie wiem co gorsze? Bo jeszcze sa wpisy o bólu dupy z strony Realu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?