La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 849 Culés

konto usunięte

0

Górnik Zabrze odzyskał 3 pkt za walkower z Piastem :)))

konto usunięte

9

@MarioVeB! Jednak jest sprawiedliwość w polskiej piłce :v

14

@MarioVeB! Ale mieszaja w tej naszej lidze...za chwile sie okaze,ze legia dostanie 3 pkt za to ,ze jest ze stolicy

1

@Pusshi Sprawiedliwość? Pierwsza decyzja była właśnie sprawiedliwa, a teraz nagle uznano odwołanie Górnika. Ciekawe za ile pieniędzy ;)

0

@kamilo0066 za 20000 bo o tyle zwiększyli kare

2

@lukaszbrk to jakiś kompleks? komentarz o Górniku i Piaście a Ty wtrącasz się z Legią do tego z małej litery

konto usunięte

2

@kamilo0066 Skoro Legia wcześniej nie dostała ujemnych punktów dlaczego Górnik miał dostać? Również jestem zdania że za takie rzeczy powinny być ujemne punkty, ale wszystkich trzeba traktować równo, trzeba być konsekwentnym

1

@Pusshi Co mnie interesuje Legia? Mówię o meczu Górnik - Piast. Obie strony były winne i takie rozwiązanie było bardzo dobre o dziwo, bo zazwyczaj takiego rozwiazania PZPN nie proponował. Aż nagle po odwołaniu zmieniają decyzję na korzyść Górnika. Czyli wyszło, że są bez winy. Nie kibicuję żadnej z tych drużyn, ale to co teraz dzieje się w PZPN to jedna wielka szopka z Bońkiem na czele.

konto usunięte

0

@kamilo0066 Ja się zgadzam, że obie strony były winne. Ale skoro wcześniej Legia nie dostała ujemnych pkt to Górnik też nie powinien, trzeba być konsekwentnym. Jeśli karać Górnik to Legie też

0

@Pusshi A Ty dalej z Legią..

konto usunięte

0

@kamilo0066 Porównuje identyczne sytuację, ale widać że ty nie rozumiesz :)

0

@Pusshi A Ty nie rozumiesz, że mówię o tym meczu i tym że nie jest sprawiedliwa decyzja. A Ty idziesz w zaparte, że co z tego skoro Legii nie ukarano to tutaj też nie mogą ;/

konto usunięte

0

@kamilo0066 Ale przecież przyznałem ci rację... Powinny być za to ujemne punkty i to byłoby sprawiedliwe gdyby Legia też dostała karę, czego nie rozumiesz? Trzeba być konsekwentnym...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?