La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

0

Dawid Kownacki to idealny trzeci napastnik na MŚ, według mnie lepsza opcja niż Teodorczyk czy Świerczok, którzy nic nie wnoszą.

Mam nadzieje, że do Rosji obsada araku będzie wyglądać tak - Lewandowski, Milik oraz właśnie młody Kownacki. Raczej Nawałka czterech napastników nie weźmie.

konto usunięte

2

@Kamiloza91 Jeśli będziemy grać na dwóch napastników, uważam, że powinniśmy wziąć 4 atakujących (Lewandowski, Milik, Kownacki, Teodorczyk). Jeśli byłoby tak jak ty mówisz, mogłoby dojść do sytuacji, w której jeden z naszych odniósłby kontuzję (oczywiście odpukać ale stawiałbym na Milika), zastąpiłby go Kownacki, a na ławce nie mielibyśmy napastnika.

1

@Kajtek77 Popieram w 100%! Natomiast pierwszy mecz z Senegalem należało by wygrać ponieważ remis nie wiele nam da a pokonać Senegal będzie ogromnie ciężko. Z Kolumbią na pewno nie wygramy a remis będzie niemal bezcenny. Jeśli nawet wygramy z Japonią i wyjdziemy z grupy to będzie absolutnie wszystko co osiągniemy w Rosji. Pamiętajcie że praktycznie nie istnieją skrzydła a i defensywa nie stoi na wysokim poziomie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?