La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

1

Mam nadzieje, że nasza prawdopodobna kadra w przyszłym sezonie to taka. Co myślicie?

http://www.footballuser.com/1671456/FC_Barcelona

out: Samper, Gomes, Vidal, Paco.

Jedyna dla mnie zagadka i sam nie wiem kogo bym wolał to Arnaiz wchodzi do kadry i D. Suarez out.

0

@matirix20 Nie podoba mi się, że Dembele jest tylko rezerwowym/zmiennikiem Messiego. Oprócz tego Arthur to bardziej pozycja Rakiticia, a Alena Iniesty.

0

@matirix20 Nie ma to jak kupować zmienikow po 120 milion

2

@KamQiX A gdzie ja napisałem, że Dembele jest zmiennikiem? Chodzi mi o kadrę a nie o pierwszy skład. Pozycje są tylko umowne.

2

@matirix20 To za kogo będzie grał? Messiego 5razy w roku czy tylko ja mam wrażenie że grizmana nie jest nam potrzebny

0

@piotrek1315 Griezmann jest dogadany i przejdzie do Barcy więc nie wiem czy jest tu czas na gdybanie. Też nie jestem przekonany czy jest potrzebny.

0

@matirix20 Równie dobrze to że jest dogadany może być wymyslem gazet

0

@piotrek1315 Zapewniam Cię, że ujrzymy Griezmanna w przyszłym sezonie w koszulce Barcy. Myślisz, że po co przyjechał na kolacje do Barcy z przedstawicielami Barcy? Po co jego żona przyjechała oglądać domy w Barcelonie? Do tego nr 7 czyli ulubiony czeka na niego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?