- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1711 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1711 Culés
8
Ronaldo rozpoczął rok najlepiej w swojej karierze. 23 gole w 14 meczach.
To jest naprawdę wyjątkowy troll. Zapewnia sobie ZP w czerwcu, a potem na jesień zupełnie kopie się po czole i często wygląda jak pasterz. Chyba dlatego żeby odebrana przez niego ZP smakowała jeszcze bardziej gorzko.
Człowiek myśli, że teraz to już na pewno widzimy zjazd CRa, a ten zaczyna strzelać na piłkarską wiosnę. No definicyjny troll.
Dobrze, że nabrałem dystansu do piłki i że widząc wiele niezdrowych dyskusji, emocjonowanie się pojedynkiem Leo vs CR mi opadło. W 2012 chyba byłbym załamany, gdyby ktoś z przyszłości mi powiedział, że CR dogoni i będzie miał szansę przegonić Leo w ZP.
2
@hoeniker A akurat jednej jesieni - sezonu 2013 gra wysmieniecie i wowczas to byl kluczowy wskaznik do przyznania ZP -‘kiedy w sierpniu wciaz wyzej staly akcje Messiego czy moze nawet Riberyego
0
@hoeniker Znowu rozpętasz tutaj histerię, to jak rozmowa o aborcji.
1
@_Deco_10 nie ma gdzie rozpętać histerii w tym temacie.
I do poważnego tematu aborcji nie używałbym słowa "histeria". Reakcje są uzasadnione. Mamy XXI wiek.
0
@hoeniker Tak masz rację, Cristiano i Złota Piłka wcale tutaj nie wywołuje emocji. :)
0
@hoeniker W tym roku kluczowe będą 3 miesiące. Maj, czerwiec i lipiec. Jeśli Real nie wejdzie do 1/2 lub Portugalia do 1/4 mundialu to nie ma szans na ZP.
0
@Pressinho Akurat Real moze wejsc w kwietniu do 1/2 LM ;)
Szczerze to mysle ze po prostu Ronaldo musi wygrac cos z druzyna - 1/2 LM i 1/4 mundialu nie dadza Portugalczykowi ZP
0
@mekston Jak utrzyma taką średnią bramek, ma na to szanse; oczywiście jeśli zawodnik który wygrałby LM i mundial nie miałby wybitnych statystk.
0
@Pressinho Jasne jakis cien szans zostawiam - choc jednak w przypadku porazki w 1/2 LM i 1/4 MS bedzie ciezko.