- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
23
No i koniec genialnego sezonu w skokach :( rok temu byliśmy świadkami wspaniałego sezonu, ale myślę, że ten był jeszcze lepszy, jeszcze bardziej emocjonujący mimo, że to rok temu wygraliśmy Puchar Narodów.
Cóż można powiedzieć... Dziękuję Kamilowi za ogromne emocje jakie dzięki niemu przeżywaliśmy czy to podczas T4S czy to podczas IO. Co do Kryształowej Kuli to w tym roku Kamil nie miał sobie równych. Nie miał też tak naprawdę żadnego godnego sobie konkurenta (Freitag miał tylko dobry początek). Śmiało można powiedzieć, że to był jego najlepszy sezon w karierze. Przeszedł do historii jako drugi zawodnik, który wygrał wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Wygrał trzecie złoto olimpijskie. Doszedł do 31 zwycięstw w Pucharze Świata. No i do tego można dodać zwycięstwa w mini turniejach, które przecież na pewno nie były jego główną motywacją (Willingen Five, Raw Air, Planica7). Jestem zaszczycony, że mogę interesować się skokami w momencie kiedy Król Kamil jest na tronie. Moim zdaniem jest najlepszym polskim skoczkiem w historii (może ciut przegrywa z Małyszem, ale nawet gdyby to liczę, że w przyszłym sezonie go przegoni). A co do reszty naszych skoczków:
Stefan Hula- 32 lata a to dopiero pierwszy jego dobry sezon. Wielkie gratulacje Stefan, że mimo ogromnych kompromitacji jakich doświadczałeś podczas swojej kariery zdołałeś się podnieść i skończyć sezon w TOP15 Pucharu Świata. Szkoda, że nie udało ci się ani razu wejść na podium, bo na to zasłużyłeś. No i te przeklęty punkty za wiatr na IO...
Dawid Kubacki- Najlepszy jego sezon w karierze. Dawid stał momentami TOP5 na świecie. Szkoda, że ani razu nie wygrał żadnych indywidualnych zawodów, jednak najbardziej szkoda warunków w pierwszym turnieju na IO... Przecież Kubacki był jednym z faworytów do medalu na małej skoczni. Jednak dostał najgorsze warunki ze wszystkich, kompletnie bez wietrzne...
Maciej Kot- cóż... Po bardzo dobrym zeszłym sezonie, ten był kompletnie nie udany. Liczę, że Horngacher odkryje co szwankowało w tym roku i w przyszłym zobaczymy najlepszą wersję Maćka.
Piotr Żyła- Sezon ciut gorszy od tego przed rokiem. Jednak Piotrek nas przyzwyczaił, że poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Jego miejsce to mniej więcej druga dziesiątka i tego się zazwyczaj trzymał.
Jakub Wolny- Co tu dużo mówić... Jego debiutancki sezon w pierwszej kadrze i wypadł poprawnie. Podobnie jak Piotrek trzymał się pewnego poziomu. Dwa/trzy razy w drugiej dziesiątce. I tylko chyba 4 razy nie awansował do drugiej serii. Generalnie trzymał się trzeciej dziesiątki. Niech Kuba nabiera doświadczenia, jest młody. Jeszcze trzy takie sezony podobne albo ciut lepsze od tego i może to on zostanie naszym liderem po odejściu Kamila? Jestem zadowolony z jego postawy w tym sezonie.