- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
0
No to teraz w Katalonii i w samej Barcelonie znowu będą demonstracje i niepokoje jeżeli Niemcy wydadzą go Hiszpanii... a ten wiedząc że wydano za nim ten nakaz to latał sobie po Europie zamiast siedzieć w tej Belgii...
"Były premier Katalonii Carles Puigdemont został zatrzymany w Niemczech - podała agencja Reuters. W piątek hiszpańskie władze wydały za nim międzynarodowy nakaz aresztowania. Polityk został zatrzymany w niedzielę podczas próby przekroczenia granicy z Danią. Puigdemont chciał się przedostać przez Niemcy do Belgii." źródło Interia
0
@MateoRenzi Ja od samego początku wiedziałem, że te referendum przyniesie wiele problemów. No nie oszukujmy się bo wedle prawa Hiszpańskiego było nielegalne. Najlepsze jest to,że "urzędnicy" unijni powiedzieli, że to wewnętrzny problem Hiszpanii a Unia nic do gadania nie ma.
0
@Szymeq6 No to była wyjątkowo bezczelna hipokryzja UE, ale to nie o to już chodzi. Na mecze Barcy przychodziło coraz więcej osób, sytuacja w regionie się poprawiała, a teraz wszystko może zacząć się od nowa i to przed najważniejszą częścią sezonu. Niestety już raz widzieliśmy jak to może wpływać na klub:/
0
@MateoRenzi Tu chodzi też o piniondze. Katalonia się odłącza a Hiszpania ma poważny problem finansowy ze względu na potęgę gospodarczą Katalonii. Jeżeli dobrze pamiętam to PKB 31 tys. dolarów na osobę.
0
@Szymeq6 Raczej do tego nie dojdzie. Poza tym coraz mniej jest zwolenników separacji zwłaszcza gdy ludzie zauważyli jak to mocno może bić ich po kieszeni;)
2
@MateoRenzi To fakt. Czytając artykuły zauważyłem też, że osoby mieszkające w Katalonii w przypadku niepodległości przeniosłyby swoje firmy do Hiszpanii. Mimo wszystko uważam, że obie strony mogłyby dużo stracić i nieznacznie zyskać.