La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

1

Wydaję mi się że trenerowi właśnie o to chodziło by dać się trochę zepchnąć do defensywy, po to by poćwiczyć przed MŚ grę przeciwko drużynie grającą atakiem pozycyjnym. Krytyka moim zdaniem średnio uzasadniona, chyba że chodzi o stracone gole.

0

@KamQiX No dobra jeśli nawet założymy że o to chodziło trenerowi (co jest dość naiwne) to spoko. Tylko że w takim razie oblaliśmy ten test z kretesem. Mogli nam włożyć spokojnie z piątkę

0

@KamQiX No tak pewno powiedział przed meczem "dobra panowie to strzelacie do końca 1 połowy 2 brameczki potem gracie padake i dajiecie sobie 2 strzelić a na koniec ładujemy jedną i wygrywamy" no tak było nie zmyślam

0

@Bykunn Bez przesady. Nie mieli tak wiele sytuacji. Powinno być lepiej, ale zdecydowanie nie było fatalnie.

0

@Barteo A co ma ten komentarz do mojego?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?