- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2146 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2146 Culés
2
Żałowałem porażki Argentyny w finale poprzedniego mundialu ponieważ myślałem, że to była chyba ostatnia szansa wygranie mundialu przez Messiego i chyba się nie myliłem. Dzisiejszy mecz pokazuje, że Argentyna nie ma żadnych szans na zdobycie MŚ, nawet z Messim w składzie. Sampaoli kompletnie tego nie ogarnia, już za Martino grali lepiej, jakie szczęście że on nie skorzystał z propozycji trenowania Barcelony, bo byłaby masakra. To trener dobry tylko na słabsze kluby i reprezentacje, trenując zespół z czołówki kompletnie sobie nie radzi. Szkoda, że ich federacja nie wybrała Simeone, podobno był chętny przejąć reprezentację.
12
@Pawlak1992 O matko, już wyrokowanie i przeżywanie jak 12 latka pierwszy okres i to na podstawie meczu towarzyskiego z uwaga Hiszpania.
1
@skubi99 A co takiego Argentyna pokazuje, że miałbym w nich wierzyć? Przecież oni już od dawna nic nie pokazują, rzutem na taśmę awansowali na mundial, nawet już nie pamiętam kiedy oni ostatnio zagrali świetny mecz.
0
@Pawlak1992 Tez trzeba pamietac ze wowczas ARG mieli swietna drabinke - grupa marzenie (Iran, BiH, Nigeria - wowczas duzo slabsza niz teraz), pozniej Szwajcaria, Belgia i Holandia do finalu.
Teraz mamy dla ARG grupe smierci, pozniej moga miec Francje. Jedyna ich nadzieja ze w jednym meczu moze sie wiele dziac
2
@Pawlak1992 Nigdzie nikt ci nie napisał, że masz w nich wierzyć. Ale snucie takich wnioskow po sparingu jest po prostu niemadre.
2
@Pawlak1992 Ty oglądałeś mecz? zaważyły błędy indywidualne .Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu Argentyny a 2 własnie to kwestia złego ustawienia.
to wszystko można poprawić tym bardziej ,ze to była po czesci rezerwowa drużyna