La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1643 Culés

2

Tak narzekacie na trenerów Argentyny a to może coś nie tak z piłkarzami? Bo już trochę tam szkoleniowców się przewinęło a nadal gra wygląda słabo (po za MŚ 2014 gdzie jakimś cudem zagrali finale, chociaż cały turniej słabo grali. Można powiedzieć że tylko przegrany finał zagrali ładnie)

konto usunięte

4

@bartekvisca  Nie mieli farta tylko kilku piłkarzy w absolutnie topowej formie. Messiego to wiadomo oraz Di Marie, Romero na bramce i Mascherano. Przecież Javier wyczyścił wzorowo przez tamte mistrzostwa więcej piłek w środku niż Keanu Reeves oprychów w obydwu częściach "John Wicka". Prócz Leo teraz ci sami zawodnicy to już nie jest to, a pozostali coś wątpię, że wejdą na najwyższy bieg do czerwca.

konto usunięte

0

@bartekvisca  Raczej problem tkwi w federacji która nie ma kasy i jest w niej bałagan.

0

@bartekvisca  Mascherano, Romero, Di Maria i Lavezzi byli w życiowych formach i dochodziła do tego bardzo dobra gra w obronie.

1

@dontripe Też tak myśle. Ryba psuje się od głowy i cała AFA śmierdzi

0

@Ratamahatta Wyróżniłbym jeszcze Garaya i Rojo i Zabaleta też w sumie źle nie grał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?