- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 800 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 800 Culés
2
[Seriale] La casa de papel. Właśnie skończyłem. Powiem tylko jedno, to, że Amerykanie, Brytyjczycy potrafią robić świetne seriale wiadomo od dawna. Hiszpanie pokazali, że coś się na Półwyspie też zmienia. Czekam na czasy, gdzie nie będą w Polsce puszczane gnioty pokroju N jak Nuda, Barwy nudy, Na nudnej. Kiedyś Miodowe Lata, Kiepscy, Ranczo fajne śmieszne odmóżdżające seriale, ale brakuje mi czegoś co będzie mnie trzymało przed laptopem, a niestety jeżeli chodzi o polskie produkcje to w tej chwili tylko pistolet przystawiony do głowy.
2
@kibic1899 Ale my też mamy potencjał (1 sezon Belfra czy Kruk), tylko nie potrafimy go wykorzystać.
2
@kibic1899 Watahe oglądałeś. Już nie pszedzadzaj że tak tragicznie jest kilka ciekawych seriali
6
@kibic1899 Jeśli oglądasz seriale produkcji TVN, Polsatu czy TVP które są telenowelami, a nie typowymi serialami, to się nie dziwię, że nie widzisz nic dobrego.
C+ (Belfer, Kruk) i HBO (Wataha, Pakt) dają radę.
1
@kibic1899 Amerykanie i tak wypadają blado przy Skandynawach.
A z polskich to obejrzyj Odwróceni. Świetny serial a nie to co pełny absurdów przeciętny Dom z papieru :)
0
@piotrek1315 Koleżko nie chcę być niemiły czy oschły, ale *pRZeszadzaj :)
0
@kibic1899 Ranczo odmóżdżający serial, chłopie poleciałeś trochę.
0
@kibic1899 Też mamy swoje arcydzieło, jakim jest Pitbull. Wataha też fajna, pierwszy sezon Paktu (poza spapranym zakończeniem) również trzymał poziom. Belfer to żenada, a Kruka jeszcze nie widziałem.
0
@kibic1899 To ja mieszkam w Hiszpanii i nawet o tym, nie slyszalem. To chyba dlatego, ze nie mam telewizora od 2 lat.
0
@kibic1899 Ranczo to akurat jeden z fajniejszych polskich seriali.