La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

36

Dla Was to i tak mało bo wy byście chcieli 5:0 do przerwy.. jakbyśmy grali z Getafe albo Malaga.. szkoda pisać, kibice sukcesu

0

@adamt1996 Wiadomo Real by ich tam zniszczył. Co z tego że praktycznie nie istniał w pierwszej połowie z Juve my powinniśmy z bardzo dobrą Roma wygrać 8:0

konto usunięte

3

@adamt1996 Nie. Kibice Barcelony. Nikt nie chce 5:0 tylko ladnej gry a takowej to w tym roku nie uswiadczylismy.

0

@El dominatore to oglądaj Real i wróć po sezonie :D wymienimy się opiniami o sukcesach, jeżeli jakiekolwiek za ładną grę wreczą

konto usunięte

0

@snoopdegie Wstyd. Jeszcze do niedawna kazdy kibic Barcy byl dumny, ze gramy futbol totalny i potrafimy wygrywac w pieknym stylu. Wystarczyl jeden sezon posuchy by polowa zjadla by gowno spod siebie za puchar w gablotce.

0

@El dominatore nie interesuje mnie typie jakie chore fantazje rodzą się w twojej głowie :D nie będę z resztą każdemu z osobna tłumaczył że za ładną grę trofeów nie dają. Myślisz że o co walczą Ci piłkarze dzień w dzień wylewajac poty na treningach, od małego stawiając wszystko na karierę? o względy la rambli? :D wiecej zarobią za piękną grę czy klauzule za trofea? :D Idę o zakład, że Messi na koniec kariery siadzie w fotelu, przeczesze brodę i powie do siebie ".. ale najważniejsze że gra była ładna dla oka" :D z resztą, szkoda mi czasu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?