- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1652 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1652 Culés
9
W sumie, to drugi sezon Valverde pokaże jaki jest i jak bardzo wierzy w chłopaków La Masii. Teraz skład jest nadal szeroki i każdy chce grać, ale w przyszłym sezonie, gdy z Barcy prawdopodobnie odejdzie Gomes, Denis, Paco, Vidal, to będzie można śmiało dawać minuty zawodnikom Barcy B. Cucurella, Miranda, Abel Ruiz, Oriol Busquets, Jorge Cuenca i prawdopodobnie Collado i Puig. Zobaczymy czy naprawdę chce na nich stawiać, ufa im i faktycznie lubi pracować z młodzieżą. Zobaczymy czy Alena zostanie w pierwszej drużynie, czy jednak jak sugeruje dzisiaj Mundo Deportivo - zostanie wypożyczony. Jestem tego ciekawy.
0
@ViscaBarca123 Kto sugerowal, ze wlacza go?
0
@ViscaBarca123 Tak sprzedany Gomes , Denis , Paco , Vidal do tego dorzućmy jeszcze Mine z Vermaelenem i przy rotacjach prezentujmy poziom spadkowicza Segunda Division .
0
@Rewolucja123 Alenę do pierwszego zespołu? Wiele źródeł. Sport, Cadena Ser, MD.
1
@ShawnC Tak, poziom spadkowicza. Myślisz w ogóle? Za Denisa do składu wchodzi Alena, za Gomesa w styczniu Arthura, a za Paco Griezmann. Moim zdaniem się wzmacniamy, a nie osłabiamy, ale co ja tam wiem. Jeszcze dorzuć swoje 3 grosze o sprzedaniu Miny, Vermy, o których nie wspomniałem. Brawo! :D
0
@ViscaBarca123 Alena i Arthur mogą równie dobrze grać totalne dno , jeden nie wykorzystuje szans jak narazie na tle np. Murcii a drugi nie zagrał jeszcze choćby spotkania w Europie .
Według mnie nie pożegnamy więcej niż jednego gracza z wymienionej przez Ciebie czwórki .
0
@ViscaBarca123 To Mundo niech sie zastanowi za nim cokolwiek zrobi, sami pisza, ze wejdzie do zespolu, a potem wypozyczenie. Co za matoly tam pracuja.
0
@ShawnC Wole juz postawic na cala Barce B niz na same gwiazdy, albo zapowiadajace sie gwiazdy, To jest sila Barcy. Przynajmniej 4 wychowankow musi grac w przyszlosci w podstawie, a ty nie powinienes sie wypowiadac o mlodych pilkarzach, zostaw to koledze wyzej.