- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1708 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1708 Culés
0
Oblal ktoś z was pierwszy rok studiów? Jeśli tak to co wtedy dalej postanowiliscie, dalej studiować coś innego czy zrezygnowaliscie ze studiów całkowicie.
0
@BaRcA!FaN Wyjechałem w Bieszczady i jestem drwalem .
2
@BaRcA!FaN Ja nie tyle co oblałem a zrezygnowałem rok temu w styczniu. Mój kierunek był ścisły i mniej więcej od grudnia czułem że to nie to. Znalazłem pracę i pracowałem do sierpnia. Później wakacje i zacząłem nowy kierunek, który dużo bardziej mnie interesuje.
0
@ShawnC To fajnie.
0
@Konias4318 Bo ja jestem w takiej sytuacji, że oblalem jeden przedmiot, resztę zdałem, ale też właśnie czuje, że mój kierunek mnie w ogóle nie kręci i nie wiem czy zdecydować się na inny kierunek czy już zakończyć edukację.
0
@BaRcA!FaN Jak czujesz, że to nie to co Ci odpowiada to nie ciągnij tego kierunku dalej, chociaż jeden oblany przedmiot to nie tak źle, zawsze można wykupić warunek. Jeśli zdecydujesz się skończyć studiować to co teraz, to jeśli chodzi o to co dalej pamiętaj, że wszystko zależy od Ciebie. Ważne jest abyś lubił to co robisz i nie robił tego na siłę. Jeżeli postanowisz od października studiować coś nowego to spoko, jeśli nie to też nic się nie stanie, nie każdy musi mieć wyższe wykształcenie. Ważne jest żebyś się do niczego nie zmuszał i robił to co uważasz za stosowne.
0
@Konias4318 No ja właśnie już warunek oblalem. Więc teraz muszę tylko podjąć decyzję czy studiować coś innego czy wziąć się na poważnie za pracę.
A tak z ciekawości w jakim mieście i co studiujesz?
0
@BaRcA!FaN Bezpieczeństwo wewnętrzne w Bydgoszczy.