La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1841 Culés

0

Ten Gomes to jakis niesmaczny żart. Denis znacznie lepszy i chyba nigdy juz nie zagra w podstawowym skladzie, mimo iz zasluguje. Rakitic to jakis maratończyk chyba

2

@FCB24 Za kogo ma ten Denis grać? Chyba nie za Coutinho

konto usunięte

2

@FCB24 Ty ale wiesz, że to nie jest ta sama pozycja..? Sam jeden Rakitic ma być od defensywy?

konto usunięte

0

@FCB24 Denis Wejdzie w 2 połowie

0

@FCB24 No właśnie nie wiem ludzie czego wy oczekujecie... Nie ważne kto gra na jakiej pozycji ważne żeby grał ? Nie mamy w składzie żadnego potrafiącego grać defensywnie pomocnika oprócz Rakitica i co ma usiąść na ławce ? Też mi szkoda chłopaka (Denisa) ale tak to teraz wygląda. W LM nie może grać Coutinho i to właśnie na wyjazd z Romą spróbował bym dać szansę Suarezowi

0

@Pusshi Gomes bedzie gral jako rozgrywajacy?? No chyba tylko idiota twierfzi ze on tam gra dobrze i lepiej niz Gomes.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?