- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1482 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1482 Culés
1
Umniejszanie sukcesów Guardioli w mojej opinii jest troszkę niepoważne.
Tak naprawdę Guardiola do połowy sezonu miał 16 dobrych bądź klasowych graczy na swoje pozycje. 17. licząc Delpha jako lewego obrońcę. Mendy cały sezon kontuzjowany.
Jest takie mądre powiedzenie: "Pokaż mi swoją ławkę rezerwowych a powiem Ci jaki masz zespół".
Moim zdaniem Guardiola musi mieć 22 dobrych bądź klasowych graczy w zespole, aby grać na wszystkich frontach: Premier League, Liga Mistrzów, Puchar Ligi, Puchar Anglii.
Moja luźna koncepcja:
Ederson/Bravo
Walker/Danilo-Otamendi/Stones-Kompany/Laporte-Mendy/Delph
De Bruyne/Gundogan-Fernandinho/Weigl-Silva/Isco
Sterling/Silva-Aguero/Jesus-Sane/Lemar
Czyli mają do wzmocnienia co najmniej 3 pozycje. A nawet 4. licząc Fabiana Delpha. Bo myślę, że Kompany jako 4. defensor powinien dać radę.
7
@Sawik_10 Widzę, że już zaczyna się polityka przeciwna Guardioli. Przegrał dwa mecze na szczycie, ale niczego to jeszcze nie znaczy. Mistrzostwo Anglii i tak ma w kieszeni, a awans do 1/2 Ligi Mistrzów może jeszcze wywalczyć. Jeśli ktoś ma dać dupy i pozwolić sobie na wyrwanie takiego prowadzenia, to właśnie Liverpool. Na a City po tych dwóch spotkaniach będzie głodne zwycięstwa. Mówię Wam: stawiajcie na awans drużyny Pepa. :P
0
@hen0x Moim zdaniem Guardiola mając taką kadrę wykonał kawał bardzo dobrej roboty. Mając do połowy sezonu 16(!) dobrych bądź klasowych zawodników i zdobyć Puchar Ligi oraz Mistrzostwo Anglii (mają je jak w banku) oraz dojście do ćwierćfinału Ligi Mistrzów to sukces. Poczekajcie tylko aż Guardiola będzie miał do dyspozycji 22. dobrych bądź klasowych zawodników na każdą pozycję.
Wydaje mi się, że City może dokonać remontady. Aczkolwiek moim zdaniem Guardiola odwalił już do tej pory kawał dobrej roboty, mimo iż ta ławka rezerwowych jest skromna i targana przez kontuzje.
4
@Sawik_10 No dobrze, ale nie tylko on miał problemy, bo kontuzje pojawiały się wszędzie. A kadrowo i tak jest lepszy od swoich głównych rywali. Spójrz na Spurs czy Liverpool. Oni to dopiero nie mają ławki. Arsenal czy Chelsea też dysponują mocno średnia głębią składu. Lepiej niby wygląda United, ale klasowego obrońcy to u nich ze świecą szukać.
Valverde też grą wąską kadrą, a daje rade.
Wydaje mi się, że ma drużynę, od której trzeba było oczekiwać mistrzostwa Anglii i to oczekiwanie spełnił. Gorzej póki co wygląda sytuacja w Lidze Mistrzów, ale wszystko jeszcze mogą odmienić.
0
@Sawik_10 Gdyby City w LM przegrało z Barceloną, Realem bądź Bayernem to ludzie pewnie bardziej by to zrozumieli uznając, że wyżej wymienione zespoły to klasa wyżej. Pojawiały się nawet tu na forum opinie, że City to faworyt LM. Tymczasem oni dostają bęcki od Liverpoolu czyli zespołu nieobliczalnego, ale kadrowo jednak słabszego niż City. Powtarza się nieco sytuacja z Bayernu czyli super jesień i początek roku, ale im dalej tym gorzej. W kluczowej fazie sezonu zespól nie jest w najwyższej formie i to widać. Mistrzostwo Anglii zdobyte w imponującym stylu, ale LM zweryfikowała City tak jak co roku( to samo PSG). Popatrzmy na zespoły które w ostatnich latach wygrywały LM: Barca,Real, Bayern, Chelsea. My i Real mamy piłkarzy pokroju Messiego i Ronaldo którzy sami potrafią wygrywać mecze, Bayern z 2013 to perfekcyjnie działająca niemiecka maszyna gdzie każdy z trybików chodził idealnie. Chelsea to fart stulecia więc ciężki brać ich za przykład. A City? To najemnicy, na LM potrzeba więcej. City i PSG mogą wydawać sobie te petrodolary, ale w LM będzie rok w rok to samo czyli przyjdzie Real, Barca, Juve, Bayern czy Atletico i pozamiatane.