La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

0

Ndombele mógłby być świetnym rezerwowym dla Rakiety. Świetny w destrukcji oraz obdarzony dryblingiem ze światowego topu, 21latek rozgrywa dziś świetny mecz.

0

@szymon6847 Może i byłby, ale jest nam niepotrzebny. Arthur już klepnięty, jest Busquets, jest Rakitić. Trzeba sobie teraz wypromować jakiś młody talent. Mamy kilku bardzo obiecujących zawodników na tej pozycji. Valverde mało rotuje, więc ten Ndombele mało by pograł i jeszcze blokowałby naszych wychowanków. Byłaby podobna sytuacja jak jest teraz na pozycji napastnika. Paco baardzo mało gra, ale blokuje miejsce Abelowi Ruizowi.

0

@Bartek22 Szczerze mówiąc to powątpiewam w jakość Arthura ale masz racje w obecnej sytuacji Ndombele wydaje sie być nie potrzebny. Bardzo podoba mi sie gra tego dzika, wprowadza taką płynność podań i opanowanie co z lekka zalatuje Xavim :(

1

@szymon6847 No ciekawy zawodnik. Zobaczymy gdzie wyląduje w przyszłości.
A o Arthura jestem w miarę spokojny. Spisuje się fantastycznie. To jest maszyna środka pola. Odbiór, podanie, odbiór, podanie. Mam nadzieję, że przeniesie swoją grę na europejski poziom bez różnicy w jakości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?