La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1719 Culés

0

Kompletnie nie rozumiem wystawienia przez Ernesto Busquetsa, mógł jeszcze dostać więcej czasu po kontuzji. Jeśli dostanie kontuzji to w półfinałach jak trafimy np. na Real to będziemy głęboko w dupie. Jednak mam nadzieje, że u Busquetsa już nie ma śladu po kontuzji.

Moim zdaniem przy tak świetnej zaliczce zaliczce gdzie jedna bramka już dobitnie zamyka losy dwu meczu mógł zagrać Gomes, wiadomo to znacznie niższa klasa niż nasz profesor, ale Andre dałby sobie rade na tle piłkarzy Romy, Portugalczyk znacznie lepiej radzi sobie w destrukcji niż konstrukcji.

Oby wystawie Busquetsa nie odbiło się Valverde czkawką, to nas kluczowy zawodnik i bez niego szansa na finał spada w dół. Wierze jednak, że nie ma ryzyka.

3

@Kamiloza91 Wytłumacz mi jedną kwestie. Skąd ty wiesz jak jest ze zdrowiem u Busiego? Valverde chyba lepiej wie i raczej rozsądnie zarządza składem. Wiec proszę się zamknąć i oglądać ;)

0

@Kamill10 Ja tego nie wiem, po prostu się dziwie. Jeśli się myle to bardzo dobrze. Mam wielki szacunek do Valverde i mam nadzieje, że niepotrzebnie się czepiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?