La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

12

Nie mam slow zeby okazac swoje rozgoryczenie i smutek, czuje sie wyd@@@ny przez zawodnikow ktorych kocham ogladac, przez trenera ktorego podziwialem i w niego wierzylem. Roma strzela bramke na 2:0 a Valverde zero reakcji... Wpuscilby szybciej Dembele ktory by troche odciazyl obrone i dal jej troche oddechu i moze by dal rade cos fajnego zdzialac z przodu. Przychodzi 55 minuta na rozgrzewke wybiegaja zawodnicy ROMY, Romy ktora jest na fali i nic nie musi zmieniac, a Valverde mysli sobie hmmm co tu zmieniac narazie to my mamy awans a tu nagle CYK i chu... Przychodzi 80 minuta a EV l: Dawaj Gomes przebieraj sie szybciej bo jeszcze nie wszystko stracone, kto tam jeszcze kolo ciebie siedzi, a Dembele, dawaj ty tez sobie pograsz pare minut. Podchodzi asystent do EV i mowi: Masz jesze 1 zmiane. EV: Powaznie? To dawaj tego Paco czy Riko. No tego z 17, przetestujemy go. Wracajac do watku zawodnikow to najbardziej boli brak zangazowania w mecz w LM. Roma cisnie na zlamanie karku a nasi stoja jakby byli w ZOO czy innym parku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?