La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

konto usunięte

3

Czasami jednak mam to odczucie, że Neymara mocno brakuje. Było wiadomo, że jak nie Messi to Neymar może coś zrobi, a teraz? Nie przytoczę wiązanki, którą puściłem po tym jak Dembele nie trafił na pustą pod koniec... i co z tego, że z odległości, chłop zarabia miliony, a nie trafiać w takich sytuacjach to sobie mogę ja na orliku. Generalnie dramat, chyba poniekąd wiem co czuli kibice PSG.

konto usunięte

4

@fistaszjo Rozumiem gdyby Dembele zagrał od początku ale on zagrał raptem kilka minut więc co miał zrobić, ta sytuacja była na prawdę trudna z tą piłką z daleka.

3

@fistaszjo Ta teraz wyjdzie że przegraliśmy przez Francuza

0

@fistaszjo chłopie, jakim prawem obwiniasz Dembele? Grał raptem 5 minut. Tam na boisku przez 85 minut było 11 innych, którzy do tego dopuścili i jeden człowiek za linią, który nie zareagował w odpowiedni sposób.

konto usunięte

0

@VickyFCB jakby zagrał od początku to byłby zmęczony i wtedy mógłby nie trafic

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?