La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2002 Culés

2

- Roberto: "To był trudny mecz. Musimy przyjąć krytykę i wyciągnąć odpowiednie wnisoki. Przepraszamy wszystkich kibiców za ten mecz."

- Andres Iniesta przed wyjściem na drugą połowę mówił piłkarzom, że jeśli zagramy z takim nastawieniem jak w pierwszej połowie to odpadniemy. [mega7HD]

konto usunięte

0

@BarcaInfo Przeprosiny to nie wszystko. Niech pokażą to na boisku i wtedy proszą o wybaczenie.

8

@BarcaInfo Mecz wcale nie był trudny, przewaga 3 bramek to niezwykły komfort.

konto usunięte

0

@BarcaInfo No i z całym szacunkiem do Iniesty ale od zawsze mówię że opaskę powinien nosić ktoś taki jak Mascherano a nie ciepłe kluchy... powinien ryknac na nich na boisku chwycić za mordy i jak nie szła gra to wyszarpac chociaż korzystny wynik. Nawet faulowac , przerywać ale walczyć... A my wczoraj przeszliśmy obok meczu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?