La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1828 Culés

46

Po wczorajszym meczu zdałem sobie sprawę, że po co ja jako kibic przejmuje się porażką, skoro nie robią tego nawet piłkarze? Dzisiaj taki Suarez czy Umtiti wyjdą na trening i będą śmiechy, uśmieszki i wgl... Mogę przejąć się porażką w meczu w którym walczyli, ale nie meczu w którym nie było piłkarzy na boisku

1

@V e B 96 a co maja wyjsc, biczowac sie i plakac na boisku?
to ze beda usmieszki u kogos to nie znaczy ze tego nie przezywaja (ludzie z depresja tez czesto tego nie ujawniaja).
Oni maja zareagowac wygrywaniem, a nie wyrazem twarzy na treningu

konto usunięte

0

@V e B 96 Nie zawsze są śmieszki i uśmieszki..

0

@V e B 96 No Messi i Iniesta nie wyglądali jakby mieli ochotę na uśmieszki na treningu. Messi pożegnał się z szansą na puchar LM, a jeszcze go czeka przecież odpadnięcie z reprezentacją w MŚ, a Iniesta pożegnał się z pucharem LM i za chwilę z klubem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?