La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

1

Można się zżymać nad tym co wczoraj odwaliła Barca ale co to zmieni? Czasu się nie cofnie. Stało się.Trudno. Ile będziecie to jeszcze rozpamiętywać? Szukać winnych, oskarżać/obrażać trenera. Zostały do zdobycia dwa trofea i trzymajmy kciuki żeby się udało je zdobyć. W zasadzie teraz to już obowiązek wygrać PK i krajowe mistrzostwo żeby zakończyć sezon w najlepszy możliwy sposób.
Uważam również, że Barca powinna pójść wreszcie po rozsądek i zacząć stawiać sobie konkretne cele na kolejny sezon. Obrona mistrzostwa kraju i wygrana LM w przyszłym roku to powinny być priorytety.

3

@Jordi10 "Ile będziecie to jeszcze rozpamiętywać" - rzeczywiście, niecały dzień po meczu to przegięcie, tyle czasu minęło. Jak można w ogóle o tym gadać jeszcze.

0

@Qlewer Król poleceń!!! Czepił się jednego zdania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?