La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1658 Culés

1

Niby ludzie mówią że to tylko futbol i że to nie powinno mieć to wpływu na prywatne życie kibica... Ale ja jakoś nie jestem w stanie chodzić z bananem na mordzie, jestem taki przybity że nie wiem od początku dnia co ze sobą zrobić, jeszcze w dodatku podśmiehu*** kumpli nie pomagają.. Ciężko jest zaakceptować takie odpadnięcie, gdy byłeś już pewny że w półfinale zobaczysz jakieś epickie meczycho Barcy z Realem bądź The Reds, a tu się okazuje że będziesz obserwował mecz jako neutralny kibic... Boli naprawdę boli jak sam skur*****

konto usunięte

1

@Zieliniak Jeszcze na obiad pomidorowa pewnie

konto usunięte

0

@Socjopata TY się odwal od zupy pomidorowej! ;)

0

@Zieliniak Mnie już dzisiaj w nocy przeszło. Po dwumeczu z Bayernem już mnie takie mecze nie ruszają. Wtedy wylałam łzy za wszystkie potencjalne porażki na najbliższe sto lat.

0

@Socjopata Po wczorajszym meczu odpowiednie byłyby klopsy

2

@Socjopata Gorzej, szczawiowa..

konto usunięte

1

@Socjopata Gorzej jakby dziś na obiad była mizeria :D wczoraj mizeria dzisiaj mizeria to by było "to much" :D

0

@Zieliniak Mnie też to strasznie boli. A do tego dochodzi zazdrość pozostałym kibicom na czele Realu, ale ból odpadnięcia i tak słabej Barcy jest nie do przebicia . Dla mnie chyba futbol umarł do MŚ, jedynie finał Liverpoolu by mnie skusił, lecz bez udziału Realu. Ale z jednej to nic nie zmieni dla Barcy jak Real wygra, jedynie będzie większe wkurwien**.

Mam teraz dpieprzony humor co najmniej z tydzień. Ależ jestem zawiedziony, ja w to nadal nie wierzę. Tak się cieszyłem, że mamy tak wspaniałą sytuacjr i byłem pewny wyczekiwania. A teraz tylko będę wyczekiwał żeby się sezon skończył. Nie będzie uciechy z oglądania Barcy w akcji, jedynie świętowanie miszta naleje we mnie radość, lecz z myślą o tym blamażu.

Tak sytuacje pokazują nam, jak bardzo kocha się Visca el Barca!

Do wszystkich kibiców Barcy, oby ten smutek szybko minął co nie będzie łatwe. Pozostaje czekać rok i mieć nadzieje, że będzie radość.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?