La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

2

Jestem w szoku że po tym co się stało ludzie są za tym aby Iniesta odszedł i w ogóle to jakie jest poparcie dla tej opini... Iniesta czyli facet który w wieku 40 wnosiłby więcej do Barcelony niż obecnie Denis, Vidal, Paco, Paulinho czy innes Gomesy, facet u którego w żyłach płynie bordowo granatowa krew, facet który być może w najlepszej formie jest top3 pomocnikiem w histori, a może i top1, nie jest przez kibiców uważany za piłkarza który mógłby chociażby stać się pierwszym rezerowym (jak Xavi podczas swojego ostatniego sezonu)... to jest dla mnie niepojęty

I nie próbujcie mi tu tłumaczyć dlaczego tak jest, bo nigdy nie będę za tym aby Iniesta odchodził i nigdy nie będe się z tego cieszył, bo coś czuje że nawet Coutinho nie pozwoli nam załatać dziury po tym magiku

konto usunięte

1

@Kacper1432 Nie chcę żeby Andres odszedł, ale powiedz mi kiedy on ostatnio był w najlepszej formie?

1

@Kacper1432 Iniesta w tym sezonie dobitnie pokazuje że wieku nie oszukasz

0

@Kacper1432 Nic nie trwa wiecznie kolego.

0

@Bambus150400 Dawno, ale Iniesta w tej formie jest poza Coutinho najkreatywniejszym pomocnikiem, z najlepszym dryblingiem, podaniem i inteligencją poruszania się po boisku w Barcelonie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?