La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

konto usunięte

13

17

@MarioVeB! Nie wierzysz? No to będziesz pierwszym klientem tej komisji.

0

@MarioVeB! właśnie dlatego że nie wierzysz :D

konto usunięte

0

@MarioVeB! To tu masz pełną listę:



http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=SKLADZESP&Zesp=150



wszyscy z jednej partii

Tylko tak na dobrą sprawę to oni od dwóch lat nic nie robią

0

@MarioVeB! Co za ludzie... -.-

konto usunięte

4

@prokofiew Wiadomo ,że oni tam w większości się tnudzą ,ale żeby już takimi pierdołami się zajmować to rece opadają .W Kategorii absurd roku jest już kandydat

konto usunięte

2

@Hegemon Sam fakt powstania takiego zespołu jest po prostu skandaliczny.

konto usunięte

2

@MarioVeB! Dla mnie absurd roku to od ośmiu lat Antoś i przydupasy wygrywa

1

@Hegemon Wiadomo. Te śmieszki chociaż za to kasy nie dostają (chyba? w sumie to wszystko możliwe, ale raczej nie), a wielki wódz Antoni trzepie kasiurę jak złoto. Plus nieopodatkowany dochód w rublach na boku, żyć nie umierać :d

0

@MarioVeB! Mam nadzieje, że przynajmniej niewiernych usadzają na ognistym krzyżu, a nie... Inaczej będe niezadowolony.

0

@MarioVeB! Zgadzam się. Do tego oni biorą za to kasę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?