La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

konto usunięte

0

Moim zdaniem problemem Barcelony od jakiegoś czasu jest brak liderów i przywódców, takich typowych samców alfa na boisku.

Jedyny, który pasuje do tego opisu z obecnej kadry to Pique, może Suarez, reszta to spokojni introwertycy jak Iniesta, Messi, Roberto, Sergio czy Rakitic.

Brakuje właśnie takich zawodników z charakterem jak Eto, Puyol, Ronaldinho, Deco czy Marquez, po których było widać, że autentycznie rządzili na tym boisku. Teraz przegrywamy i nie widać nikogo kto byłby w stanie zmobilizować zespół w trakcie meczu, zagrać z większą agresją i zdecydowaniem.

1

@_Deco_10 Jestem pewny, że Puyol wziąłby wszystkim za mordę w meczu z Romą.

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Właśnie o to chodzi, o takie przykładowe "złapanie za mordę" w tym roku z Romą, a w zeszłym sezonie z Juve czy z PSG.
Trenerzy się zmieniają, a my jak nasza gra jest OK to tego braku przywództwa tak nie widać. Gdy jednak zespołowi nie idzie, zwłaszcza na wyjazdach, to odpadamy po meczach, w których gramy kompletnie bez charakteru.

0

@_Deco_10 Po odejściu Mascherano straciliśmy ostatniego gościa z wielkim charakterem. Pique może i jest spoko gościem, ale nikt nie widzi w nim przywódcy tylko śmieszka

1

@_Deco_10 Ja myślę, ze Neymar mial dobre cechy jesli chodzi o pewna charyzmatycznosc i nadawalby sie na takiego lidera, mimo ze nie byl idealny.

0

@koksik2700 Też się zgadzam Ney ma to coś z lidera zespołu no cóż już u nas nie gra

konto usunięte

1

@koksik2700 Zgadzam się co do Neymara. Najlepiej było to widać w rewanżu z PSG kiedy Francuzi strzelili bramkę.
Wydawało się, że cały zespół stracił jakąkolwiek nadzieję na odrobienie strat i przez kilka minut od straty było widać tą pasywność jak w tym roku z Romą. Potem jednak Neymar pociągnął zespół w trudnym momencie i jak to się skończyło wszyscy wiemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?