- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 934 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 934 Culés
9
Do wszystkich hejterow Valverde.
Ten facet przychodzac do klubu zastal bardzo trudna sytuacje - przypominam tym ktorzy juz tego nie pamietaja.
Odejscie Neya, niespokojna sytuacja w klubie, zakup Dembele oraz kontrowersyjny zakup Paulinho. Kolejno zakup za wielka kase Coutinho. Cale zamieszanie kolo naszego klubu, ktore ustabilizowal. Robi wyniki. Fakt styl nie jest przekonujacy ale ilu z Was wzieloby obecna sytuacje przed poczatkiem tego sezonu? Obstawiam, ze wiekszosc.
Ta fala hejtu, po jednym bardzo nieudanym meczu jest zrozumiala. Aczkolwiek mam wrazenie, ze teraz nagle po tym jednym meczu kazdy z potegowana sila hejtuje Valverde. A moje zdanie jest proste - to dobry trener, ktory nie ufa swojej lawce bo nie ma ogromnych podstaw aby jej ufac. A po drugie - facet nie ma doswiadczenia w Lidze Mistrzow, myslal, ze uda mu sie grajac defensywnie w rewanżu LM przejsc ta faze. Jedna Liga Mistrzow ma swoje prawa - tam nie ma minimalizmu. Trzeba mu oddac, ze ten sie sprawdza w La Liga i PK. Mam nadzieje, ze Ernesto odrobi lekcje w LM i w nastepnym sezonie poprowadzi nasz zespol do finalu i go wygra.
1
@liberoFCB Co z tego jak on praktycznie nie rotuje a wystawiając Dembele w 80 minucie daje jemu i dodatkowo sobie kopa w dupe... źle. .
4
@liberoFCB Ale tu nie chodzi o to, że przegrał mecz, tylko w jakim stylu to zrobił.
0
@kkbarca Jest pierwszy sezon w klubie, ma ogromna presje - dziwisz mu sie, ze chce na sile wynikow? Oczekujesz od Valverde zeby byl Guardiola? Ktory w kazdym meczu bedzie wprowadzal zmiany a zespol bedzie gral jak z bajki? Zapomnij o tym. Drugiego Pepa szybko nie bedzie.
1
@kkbarca A dziwisz się Valverde jak Dembele w obronie jest jak we mgle. Wali gościa w polu karnym bez sensu.
1
@liberoFCB Podpisuje się pod wszystkim
0
@Delolen Przegral go bo zalozyl kolejny raz minimalizm. Zaufal temu czemu ufa caly sezon i to go zgubilo w LM.
0
@liberoFCB Minimalizmem nazywasz przeprowadzenie zmian przy stanie 0;3 w okolicy 85 minuty, które powinny być przeprowadzone 40 minut wcześniej?
0
@Delolen Nie, minimalizmem nazywam takie ustawienie meczu przed jego rozpoczeciem. Prawda jest taka, ze w tego typu meczach ciezko jest odwrocic los. Barca przez caly mecz ma trudnosc z wymiana kilku podan, gra im nie lezy a Romie wychodzi wszystko. Zmiennicy obserwuja mecz, wchodzac maja dodatkowa presje - malo ktory gracz by dal cos zespolowi skoro nawet najbardziej doswiadczeni gracze maja w meczu problem. Zobacz sytuacje dzien pozniej. Ogladalem mecz Juve z Realem. Tam sytuacja analogiczna. Juve sie rozpedzilo i zgniotlo Real na SB, nawet zmiennicy nic nie pomogli, nie wniesli. Real przeszedl Juventus tylko dlatego, ze w ostatniej minucie sedzia podyktowal karnego.