La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1092 Culés

18

Kamil Stoch przekaże sztabowi szkoleniowemu polskiej kadry całą premię za złoty medal igrzysk w Pjongczangu. Stoch za wywalczenie złotego medalu na dużej skoczni dostał czek na 120 000 zł, który oddał do podziału członkom sztabu szkoleniowego:

,,Moim obowiązkiem jako zawodnika jest powiedzieć kilka słów o tych, których z nami tu nie ma. Cały sztab szkoleniowy to osoby, którym wiele zawdzięczam. Oni spędzają z nami wiele czasu, dzielą radości i porażki. Z całego serca im za to dziękuję. Chciałbym podzielić się z nimi tą nagrodą. Albo w całości pójdzie dla nich"

http://www.skijumping.pl/wiadomosci/24752/Skoczkowie-otrzymali-czeki-od-PKOlu--piekny-gest-Kamila-Stocha/

8

@samueleto I jakby ktoś w tym PKOL-u czy w Ministerstwie Sportu i Turystyki miał chociaż odrobinę rozumu to sekundę po tym oświadczeniu Kamila powinien powiedzieć, że spoko, bardzo fajny gest ale sportowiec nie jest od tego żeby wynagradzać za pracę sztab, więc znajdziemy pieniądze na te nagrody, a Kamil niech zatrzyma swój czek... Darmowy PR

1

@Bykunn Niech tą kasę teraz przekażą na cele jakieś dla skoków Jak już dostali a nie sobie brać.

konto usunięte

4

@samueleto Mógł mi przesłać. Ja jestem bardziej potrzebujący. Żona mnie do dużych wydatków zmusza :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?