- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
3
Takie gadanie ale...Jak latem faktycznie przyjdzie Griezman, to ofensywe mamy najlepszą w LL. W tym roku zawiodzi Suarez, więc Griezman by się przydał, m. in. po to, aby Suarez wiedział, że może wypaść z jedenastki, co by chyba zapobiegło jego truchtą. A nawet jeśli nie, to będzie Griezman, który co jak co ale napastnikiem jest świetnym. I do tego Arthur, który może się okazać kozakiem na zimę do nas zawita.
Dembouz-Suarez/Griezman-Messi
Coutinho
Arthur-Busquets
Alba-Pique-Umttiti(jeśli zostanie)-Roberto
MaTS
Może trochę za ofensywny, ale za Arthura może grać rakieta, i mamy naprawdę mocarną jedenastkę. Byleby to się przełożyło na grę.
0
@Gonzo_VeB1899 Z tym że Suarez zawodzi to nie przesadzaj.Wiadomo mógłby grać lepiej,ale gość jest zaraz za Leo najlepszym strzelcem w zespole i La Liga.
3
@Gonzo_VeB1899 Przyjdzie Arthur i z naszym trenerem skończy jak Mina :)
0
@Gonzo_VeB1899 Ja wolę postawić na Paco .
0
@MaziFCB Ale mi chodzi o ostatnie mecze, i to że rywalizacja o podstawową 11 z Grezmanem napędzała by go. Teraz to nikt mu nie zagrozi.