La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2391 Culés

0

Witam, nie mogłem wczoraj oglądać meczu bo sam w tym czasie byłem na swoim meczu. Jak wyglądała nasza gra ? Dzięki za odpowiedź :)

1

@iniesta98 Standardowo przechodzony mecz.

Obie drużyny miały sytuacje, ale nie grzeszyły skutecznością.

konto usunięte

11

@iniesta98 Bardzo dobry mecz obydwu zespołów. Sporo sytuacji strzeleckich. Warto odnotować ze Valencia w ostatnich 9 meczach aż 8 wygrała. Jednak Barca zwłaszcza w drugiej połowie była zespołem lepszym. I jeżeli rzeczywiście jak tu się pisze mecz przestała to Valencia w takim razie leżała na boisku.

2

@Janiama Jak to był dobry mecz to chyba mało piłki w swoim życiu obejrzałeś.

1

@bodzio10 Jeżeli Ty uważasz, że mecz był słaby to widziałeś tej piłki jeszcze mniej.

0

@mkord Nie mówię, że był słaby ale na pewno nie był bardzo dobry był taki sobie przeciętny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?