La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

0

Jakby przyszedł Antoś. To gdzie byście go ustawili?

6

@Kamiloza91 Na ławce. Chciałbym, żeby był naszym 12 zawodnikiem. Może zagrać wszędzie w linni ataku. Suarez kopie się po czole tak jak teraz i myk, zamiast niego gra Griezmann. Messi potrzebuje odpoczynku, myk Gryzuś gra za niego. Dembele coś nie pasuje Valdkowi do taktyki, bo chce zagrać jakiś mecz defensywnie. Myk, Griezmann gotowy do gry. Tak to powinno wyglądać.

0

@Kamiloza91 Za barek, wydaje mi się że nieźle by serwował drineczki :D
A tak serio to ja bym zagrał odważnie dla odmiany, 4-2-3-1 gdzie 1- Suarez a 3 to od lewej - Dembele, Griezmann, Messi. Zależnie od meczu jako 2 może grać dwóch bardziej defensywnych pomocników np Busi i Rakitic albo Coutinho i Busi.
Oczywiście założeniem jest, że wszyscy są zdrowi. Trochę w tym ustawieniu znowu zgaśnie Alba niestety ;/

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Jak by Suarez był już całkiem bez formy to za niego :p

1

@Kamiloza91 Podstawową formacją mogłoby być aktualne 4-3-1-2 (tak jak prezentowane jest to często na przedmeczowych grafikach LaLiga), a once de gala przedstawiać mogłaby się w sposób następujący:
ter Stegen - S. Roberto, Pique, Umtiti, Jordi Alba - I. Rakitić, Sergio, Coutinho - Messi - Griezmann, Suarez.

1

@Bartek22 Z Griezmanna zrobiłbys zapchajdziure? Gratuluje pomysłu.

0

@Qlewer Jak zawodnik potrafi zagrać dobrze na kilku pozycjach(dobrze zagrać), to nie jest zapchajdziura, tylko niezwykle wartościowy 12 zawodnik, nawet nie zmiennik. Zapchajdziura to jest Andre Gomes, ale nie Gryzuś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?