- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
6
Tylko pytanie skąd pieniądze mamy mieć na Griezmanna, Arthura, De Ligta, De Jonga. Mamy budżet 60 mln plus sprzedaż.. co w ostatnich latach Nam za dobrze nie idzie.. Ale gdyby ta 4 dołączyła mielibyśmy bardzo świetny skład i jeszcze Alena, ... a z Arnaizem to nie wiem, bo z tego co pamiętam ma albo miał kontuzje i ucichło o Nim.
2
@VamosGirl Jakby miał przyjść Griezmann to Paco idzie na sprzedaż, prócz tego i tak kilku zawodników pewnie zostanie sprzedanych, Gomes, Vidal, Rafinha i nie wiadomo co będzie z Vermalenem i Denisem.
1
@VamosGirl Kasa zawsze się znajdowala i podejrzewam , że teraz nie będzie inaczej ;)
0
@MesQueUnClub_87 A uzbieramy z w/w piłkarzy około 140 milionów ?
Bo wypożyczanie to nie tędy droga ..
1
@VamosGirl Ten zarząd na czym jak na czym, ale na pieniądzach się zna. Nie obawiałabym się, że Barcelony na coś nie stać. Jesteśmy klubem, który stać na wszystko.
0
@VamosGirl Wystarczy, jak połowę tego uzbieramy.
0
@sidzej Dokładnie, tylko jeszcze pytanie czy Nas trener z tych piłkarzy będzie korzystał chodzi mi o (De Ligta, De Jonga, Arthura, Alene)... Też zwolni się sporo kasy na pensje po "prawdopodobnym" odejściu Iniesty
0
@VamosGirl Jeszcze pytanie czy nasz trener będzie z nami na kolejny sezon, bo zarząd wyraźnie dał do zrozumienia, że jego dalszy byt stoi pod znakiem zapytania i jest uzależniony od kilku czynników.
5
@VamosGirl Ja mam takie ciche marzenie, że nie zobaczę Valverde w następnym sezonie ;)
0
@MesQueUnClub_87 Dokładnie, co z tego że "n" nie przegranych meczów w lidze, jeżeli popełnił jeden błąd w LM który może przekreślić wszystko. Jeszcze nie wygraliśmy PK i LL więc wszystko możliwe. Tylko kto mógłby go zastąpić ? Prawdopodobnie ktoś z DNA Barcy, który miał przeszłość związaną z klubem. ALE i tak uważam że zostanie na kolejny sezon.