La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 912 Culés

4

Duzo zrodel twierdzi ze United chce sprzedac Pogbe i odzyskac 105 mln. Szczerze mowiac mysle ze warto pomyslec nad jego kupnem. U nas moglby pokazac pelnie swoich umiejetnosci.

2

@blaugrana16 uchowaj Boże. Najbardziej przepłacony piłkarz świata

konto usunięte

1

@blaugrana16 Przestań, on jest cienki jak sik pająka.

4

@BaRcA!FaN a według mnie nie jest cienki, tylko system Mourinho jest cienki. United jest cienkie.
Czy sprawdziłby się w Barcelonie ? To tylko gdybanie, transfer z gatunku niemożliwych, ale według mnie Pogba to dobry,klasowy piłkarz, który marnuje się w United

0

@blaugrana16 W taktyce Valverde Pogba byłby idealny. Gralby obok Busiego, przed nimi Messi, prawa Dembele, lewa Coutinho, środek Suarez. I dla mnie lepiej się nadaje niż Eriksen. Tylko pytanie czy Manchester sprzedalby go za mniej niż 100 melonow

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?