- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 639 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 639 Culés
3
Szkoda, że straciliśmy tę bramkę w końcówce. Gomes zagrał bardzo ryzykownie, rywal przeciął i niestety poszła kontra. Ale moim zdaniem, gramy dziś naprawdę fajnie, szczególnie w ofensywie. Szybko gramy piłką, nie ma niepotrzebnego holowania i akcje wyglądają naprawdę ładnie i składnie. W defensywie czasami bardzo dużo szczęścia, dajemy się bardzo łapać na kontrataki.
Byłem bardzo ciekawy występu Yerry'ego Miny i moim zdaniem, gra dziś nieźle. Przy bramce dla Celty dał się wyprzedzić, ale jak na tak naprawdę pierwsze mecze w Europie, to jest dobrze. Po pierwszej połowie jestem zadowolony z jego gry i mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej.
Jeszcze kilka słów co do Denisa Suareza. Kilka miesięcy temu, mogłoby się wydawać, że zajmuje pierwszą pozycję na liście zawodników do sprzedania, a tu jednak zaczął dostawać minuty i gra całkiem fajnie. Problemem są na pewno częste straty piłki, nawet w dość newralgicznych miejscach boiska. To co mi się natomiast podoba u Denisa, to szybkie wyprowadzanie kontrataków i naprawdę dobre zagrania w uliczkę. Nie odbierzcie mnie w tym momencie źle, ale gdyby jeszcze kilka miesięcy temu Asensio rozegrał podobną połowę, jak dziś Denis, to media nazywałyby go złotym dzieckiem i byłby na ustach wszystkich. Oczywiście nie mam tu zamiaru umniejszać umiejętnościom Asensio, bo jest bardzo dobrym piłkarzem (według mnie, lepszym od Denisa), ale dzisiejszy występ Suareza przejdzie bez nawet najmniejszego echa. Jestem naprawdę bardzo ciekawy, jak dalej będzie grał Denis i czy zostanie w Barcelonie czy odejdzie po sezonie.
0
@BaroPodertos Jeśli chcemy powrotu dawnej Barcelony to niestety ale piłkarze jak Denis czy Gomes muszą odejść ciągle gadamy kto wypali a kto nie ale w "DNA" naszego klubu nie ma miejsca na straty w środku pola. Pomoc u nas to "serce" zespołu