La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 817 Culés

2

Ciekawe czy Enrique wybierze Arsenal czy Chelsea, Chelsea nie darze sympatią jako klubu, dlatego wolałbym żeby doszedł do Kanonierów, zresztą za Arsenalem też jakoś szczególnie nie przepadam. Nie mogę się doczekać, ciekaw jestem jak sprawdzi się w Premier League Hiszpan.

5

@sewciu50 Mam dziwne przeczucie, że Enrique może zastąpić w Juventusie Massimiliano Allegriego.

1

@BarcaInfo Nie sądzę, Enrique powiedział, że chce teraz trenować w Anglii.

0

@BarcaInfo Ja miałem cichą nadzieje na PSG, ciekaw jestem jakby mu się pracowało tam z Neymarem. Ale tam już Tuchel zaklepany, także nici z tego.

0

@sewciu50 w Anglii mówi się, że Patrick Vieira za Wengera

0

@sewciu50 A ja nie, bo nienawidzę PSG i życzę im samych porażek, a nie chciałbym ich życzyć Enrique.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?