- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
29
Ten projekt koszulek jest genialny.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/31102403_1799858093385982_2908828139507417088_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2415f7bebbed65863aa181b497568f01&oe=5B5ABA79
1
@ricardo0705 To na rękawach mi się nie podoba
38
@ricardo0705 Ta moim zdaniem lepsza: https://pbs.twimg.com/media/DYGhrUUW0AAl1Oi.jpg
Do tego taka domowa: https://pbs.twimg.com/media/DYGhpw1WsAIN79V.jpg
Piękne :D
0
@ricardo0705 Zgadzam sie, fajne sa. Zrobilbym jeszcze taka granatowa z doatkami koloru bordowego (tam gdzie na wskazanej koszulce jest czarny kolor) i byloby to dopiero mistrzostwo ;)
2
@KamQiX Patrzac na dotychczasowe zdjecia koszulek na przyszły sezon można powiedzieć że będą świetne.
0
@ricardo0705 Też tak myślę :D
0
@KamQiX Skromniś :P Myślałem, że wrzucisz jakąś swoją (bo chyba kiedyś robiłeś) :D
0
@Filip_10 No kiedyś robiłem, ale to dużo pracy z nakładaniem grafiki na jakiś szablon. Chciałem ostatnio sobie kupić gotową wizualizację (mockup), gdzie się tylko robi grafikę i automatycznie nakłada się ona na koszulkę, ale nie chcę mi się wydawać na razie około 60 zł. Może kiedyś... :D
1
@KamQiX No rozumiem :D
Ogólnie, korzystając z okazji pozwolę sobie się troszkę podlizać (hehe) :D
Wszystkie te twoje kalendarze czy kiedyś koszulki to zawsze majstersztyk a i jak się wypowiadasz to z klasą i lubię zazwyczaj czytać twoje komentarze :D Poza tym, mówiąc szczerze nigdy nie 'skorzystałem' z twoich kalendarzy, bo nie ustawiam sobie tego typu rzeczy na tapetę, ale zawsze sprawdzam, bo wiem jaki poziom trzymają. Oby więcej takich użytkowników! Pozdro! :D