La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

0

Co sądzicie o obsadzie prawej obrony i parze stoperów w następnym sezonie. Moim zdaniem szansę powinien otrzymać Semedo, a co do ŚO to chciałbym pozostania Miny, ale patrząc na liczbę zawodników nie z UE i solidność Vermy, to Kolumbijczyk chyba zostanie wypożyczony. Wtedy Pique i Umtiti do rotacji z Belgiem i nowym stoperem. Lenglet mnie nie przekonuje. Wolałbym Manolasa, bo mamy jego pierwokup, de Ligta, młodego i perspektywicznego, a w ostateczności Christensena z Chelsea. Sergi Roberto byłby naturalnym zmiennikiem Semedo, ale patrząc na to, że może grać w pomocy, częściej występowałby w pierwszej jedenastce. Albo zrobić umowę, Semedo na ligę, Roberto na puchary, lub na odwrót. Cenię Sergiego za wszechstronność i DNA Barcy, jest w końcu wychowankiem, ale biorąc pod uwagę powrót do 4-3-3 to Busquets, Coutinho i Rakieta mają pewne miejsce w Once de Gala. Jeśli dodamy Griezmanna i Dembele, szanse Roberto na grę w pierwszym składzie w pomocy oceniam mizernie. Co myślicie

1

@BlAugrAnAPolAnd Chyba skończył się nam pierwokup Manolasa

0

@BlAugrAnAPolAnd Ja bym się zastanowił na LO bo o ile Digne uważam sa solidnego rezerwowego to chyba jednak bym go sprzedał bo można na nim zarobić i zastąpił Cucurellą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?