La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

konto usunięte

1

Bayern już chyba zapewnił sobie mistrzostwo, więc mam nadzieję, że będą wypoczęci przed spuszczeniem pogromu Realowi. :)

0

@aligator nie no 22 pkt przewagi to mistrzostwo sobie już zapewnili ze 4 mecze temu :)

0

@aligator Chciałbym żeby nawet wygrali te 1-0. brak straty bramki dawałyby jakieś nadzieje.

0

@aligator Co Ty chłopie z Explorera korzystasz? :D

1

@Kamiloza91 Moim zdaniem drużyna z Monachium wygra 2 mecz a nawet i LM a to wszystko dzięki Juppowi praktycznie zawsze gdy ich prowadzi to nie ma na nich mocnych

konto usunięte

0

@skakun95 No wiem, że już długo odpoczywają :D Tylko chciałem podkreślić, że to może być bardzo istotne, bo Real jeszcze trochę musi dawać z siebie w lidze.

0

@Barteo Oby tak było. W sumie bramkowy remis nie będzie zły i tak wszystko rozstrzygnie na Bernabeu. Czuję, że awans Realu lub Bayernu będzie na styki, pogromów nie będzie.

0

@aligator w sezonie 13/14 Bayern zapewnil sobie bardzo wczesnie tytul a dostal 0-4 na Allianz.

0

@aligator Real jest wypoczęty już od stycznia, kiedy zaorał ligę i puchar.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?