La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

25

Zawsze byłem zwolennikiem Benzemy, ale ta statystyka jest szokująca: facet oddaje 0,72 celnego strzału na 90 minut w lidze. Przypomnę, że gra w Realu Madryt, a nie w Nastiku de Tarragona. [Cwiakala] :DD

51

@BarcaInfo Ma szczęście, że gra w Realu u Zidana :D Z Nastiku już dawno by Go wywalili

1

@BarcaInfo Jestem ciekawy czy Real w to lato wreszcie kupi jakiegoś napastnika. W dalszym ciągu nie wierzę, że wyciągną Lewego z Bayernu. Ma jeszcze długi kontrakt i zaraz będzie kończył 30 lat więc uważam, że już po prostu na to za późno. Kane to minimum 150 mln euro. Obstawiam, że będą celować w Icardiego.

0

@BarcaInfo Ja osobiście uważam że Benzema jest typem napastnika który ma ściągać uwagę obrońców wiadomo kto w Realu ładuje bramki i od tego nie jest Karim i póki w Realu gra Ronaldo to wątpie by pojawiła się 9tka która będzie często pakować piłke do siarki

2

@Barteo Tylko że Napastnik, który nie potrafi strzelić nawet 10 goli w lidze, to nie napastnik, a szczególnie na taki klub jak Real. W Barcelonie jakoś Messi zawsze masowo strzelał bramki, a to w ogóle Suarezowi nigdy nie przeszkadzało strzelać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?