La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 933 Culés

konto usunięte

2

TOP 20 najlepiej zarabiających piłkarzy według France Football:

1) Lionel Messi (Barcelona): 110,2 mln £ rocznie
2) Ronaldo (Real Madryt): 82,2 mln £
3) Neymar (PSG): 71,3 mln £
4) Gareth Bale (Real Madryt): 38,5 mln £
5) Gerard Pique (Barcelona): 25,4 mln £
6) Toni Kroos (Real Madryt): 24,7 mln £
7) Sergio Ramos (Real Madryt): 24,1 mln £
8) Zlatan Ibrahimović (LA Galaxy): 23,4 mln £
9) Antoine Griezmann (Atletico Madryt): 22,7 mln £
10) Luis Suarez (Barcelona): 22,7 mln £
11) Andres Iniesta (Barcelona): 22,3 mln £
12) Ezequiel Lavezzi (Hebei China Fortune): 22,1 mln £
13) Alexis Sanchez (Manchester United): 20,6 mln £
14) Karim Benzema (Real Madryt): 20,6 mln £
15) Thomas Muller (Bayern Monachium): 20,1 mln £
16) Edinson Cavani (PSG): 19,7 mln £
17) Oscar (Shanghai SIPG): 19,4 mln £
18) Robert Lewandowski (Bayern Monachium): 19,4 mln £
19) Paul Pogba (Manchester United): 19,2 mln £
20) Manuel Neuer (Bayern Monachium): 18,2 mln £

0

@Hegemon Były plotki że Robert jest najlepiej zarabiającym piłkarzem w Bundeslidze, ale w sumie nie interesuje się aż tak bardzo.
Dla mnie mega zaskoczeniem są miejsca od 4 do 7

0

@Bykunn Tu są też wliczone z dochody z reklam czy działalności pozasportowej. Dlatego tak wysoko jak chociażby Pique, który działa w wielu branżach.

W sumie to był o tym nawet artykuł.

http://www.fcbarca.com/82912-france-football-gerard-pique-wsrod-pieciu-najlepiej-zarabiajacych-pilkarzy-swiata.html?p=1&utm_source=seeAlso&utm_campaign=news

0

@hen0x Tak artykuł czytałem, ale to są dochody bez dodatkowych biznesów bo do takich danych to jednak byłoby strasznie ciężko dotrzeć, a wręcz ocierałoby się to o nielegalność :D Także Pique i Ramos muszą nieźle kosić za reklamy. A Bale i Kross mają moim zdaniem zawyżone kontrakty w Realu

1

@Bykunn Kross pewnie ma zawyzony dlatego ze przychodził prawie za darmo tam:) jak za takiego grajka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?