La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

5

Tak może w cieniu Avengers, ale właśnie wyszedł trailer do Venom. Hardy kozak. Oby Sony tego nie spartoliło.

0

@Barclonismo Spartoli. Bo to Sony :D Niech oddają Pająka i spółkę do Disneya na dobre i niech się zajmą czymś ciekawszym ;)

konto usunięte

0

@Barclonismo No super się zapowiada. Jedna z moich ulubionych postaci ze Spider-Man'a. No i wygląda na to, że nie będzie tam na siłę wciśniętych scen z "humorem".

0

@LuisSalvano Oby. Liczę, że to będzie taka rehabilitacja postaci po Spider-Man 3. Coś jak w przypadku Deadpoola. Choć wiadomo, że tu nie ma co liczyć na R więc tak całkiem po bandzie niestety nie pojadą.

konto usunięte

0

@Barclonismo Tylko tutaj to nie wiem, kto miałby w sumie z nim walczyć. Spider'a nie ma, więc pozostaje hmm wojsko?

0

@LuisSalvano Pewnie ta firma robiąca eksperymenty w zwiastunie. Venom ma tu być w sumie protagonistą.
Osobiście w trailerze nie podoba mi się całe origin story. to wszystko można by sobie darować, a Hardy Venomem mógłby być już od początku.
No i ten film na samym końcu ma wprowadzić wroga do ewentualnego sequela.

0

@Barclonismo Zapowiada się nieźle. Hardy na pewno zrobi robotę, idealnie pasuje do tej roli. Mam tylko nadzieję, że Venoma w ,,pełnej wersji'' będziemy oglądać dłużej niż tylko przez kilka minut w końcówce filmu czy tam w paru scenach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?