La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2047 Culés

1

2

@xVENUMx Zdecydowanie nie bo po pierwsze nie mam TV a po drugie nie cierpię tego polaczkowania i nieustannego oh ah nad Robertem.



Odpalę jakis stream po angielsku albo niemiecku i będę się raczył.

konto usunięte

0

@xVENUMx Będę grał w scrabble

konto usunięte

12

@Dr_Cabasisi No tak. Bo przecież to zbrodnia. Kolejny sezon wali bramkę za bramką...
Jak masz dość to idź do specjalisty.
Zbiera zasłużone pochwały, a to że jest polakiem to chyba powinien być plus?
Nie umniejszajmy już tak naszym rodakom, ok?

1

@Pedeudo Dokladnie Polak Rodak w koncu.

4

@Pedeudo Przecież nie umniejszam Robertowi, to genialny piłkarz. Top 5 od kilku sezonów. Piję do komentatorów na TVP1, którzy nie skupiają się na analizie meczu lecz tylko i wyłącznie na Robercie. Do tego wstawki o Mundialu i polskiej reprezentacji - pewnie się bez nich nie obejdzie.

konto usunięte

1

@xVENUMx Bardziej bede śledził wynik chyba że ktoś mi zagwarantuje że Bayern wygra 3-4:0:)

0

@Pedeudo To że jest Polakiem to nie jest ani minus ani plus, po prostu fakt z metryki

konto usunięte

0

@Socjopata Chińskie warcaby lepsze :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?