La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 545 Culés

8


: "11 Gdyby przyszedł Griezmann i Eriksen" Starter Pack:
-Messi może grać na ps
-Jak grał Xavi i Iniesta to jakoś graliśmy dobrze w obronie
-Coutinho jest lepszy od Iniesty
-Dembele i Griezmann mogą być pierwszymi rezerwowymi
-Suareza można już sprzedać- za stary
-Messi może grać na śpo
-Coutinho to nie jest skrzydłowy
-Raktić nie jest kreatywny
-Eriksen będzie kosztował jakieś 100mln XD
-Wole De Bryune
-Messi może grać na śp
-Eriksen jakoś tam gra w obronie
-Eriksen to śp, nie śpo
- TS- Roberto, Umtiti, Pique, Alba- Busi, Raktić, Cou, Eriksen- Grizi, Messi, Dembele, Suarez- idealne ustawienie
-Ciekawsze mecze by było- po 5-4, 4-3
-Messi może grać na gk

0

@Kacper1432 Suarez i Messi są w tym samym wieku więc rozumiem że można ich sprzedać oboje.

3

@Vhaeraun Oboje może nie, ale obu tak :D

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@Kacper1432 Zapomniałeś dodać że Valverde jest trenerem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?