- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1285 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1285 Culés
2
Jeszcze jedna anegdotka
Po wygranym meczu Legii na własnym boisku wchodzi wkurzony Smuda do szatni i krzyczy kurrr..gdzie ta ochrona? Chłopaki patrzą na niego o co mu chodzi. On znowu o tej ochronie krzyczy więc Jacek Zieliński pyta się trenerze o co chodzi a Franek na to bo tam kurrr...tylu tych Pavarotich stoi że nie idzie wejść do szatni. Więc My wszyscy padliśmy na posadzkę a On się patrzy jak na debili. Oczywiście chodziło mu o paparazich bo tam pełno dziennikarzy stało.
0
@Janiama A ta anegdotka to twoja?
0
@Lola120 Oczywiście że Moja
0
@Janiama W jakich klubach grałeś?
0
@Lola120 Nie, nie, nie bo znowu będzie że się chwalę. Chyba że na priv wyślę
0
@Janiama Mi to nie przeszkadza bo ciekawa historia musiała być :) Fajnie, że na piłkarskim forum znalazł się jakiś piłkarz ale jak chcesz to napisz ma priv. Mnie to bardzo interesuje :)
0
@Lola120 Masz na priv, a przygoda życia była. Naprawdę zazdroszczę chłopakom bo jest czego
0
@Janiama Mozna tez dostac taka informacje?
0
@Janiama Możesz opisać jaką postacią był Hans-Jorg Butt? I czy była jakaś inna postać z twoich niemieckich szatni, która zrobiła większą karierę, niż w/w golkiper.
1
@Escobarcelonista O fajne pytanie! Butti to był kozak. Jak przyszedłem do Oldenburga to był zespół młodych chłopaków plus Wiesław Cisek i Krzysiek Zając obecny prezes Korony. Mieliśmy plan by po dwóch latach zaatakować 2 bundesligę. Udało sie to w pierwszym roku a Jorg strzelił z karnych 7 bramek. Tyle zresztą co Ja. Był On a drugim bramkarzem był jego młodszy brat Hoening. Butt miał bardzo bogatych rodziców, tata miał firmę która zatrudniała ponad 3 tys ludzi a to jak nawet na Niemcy naprawdę wielki biznes. Ja o tym później się dowiedziałem. Przyjeżdżał na treningi starym garbusem chodził w starych jeansach, był mega skromnym i normalnym facetem. Bracia sami sobie robili trening, postawiali takie płotki i z miejsca skakali ponad 120cm. Jak skoczkowie narciarscy! Pamiętam obóz przygotowawczy i obok boiska był stadion lekkoatletyczny. Jorg skakał sobie wzwyż, zaczął od 180 cm a skończył na 197 cm. Byliśmy w szoku. Co jeszcze pamiętam? To że razem z bratem jedli niesamowite ilości jedzenia. Naprawdę to była masakra a do tego wyglądali jak posągi, super byli zbudowani. Fajny chłopak, ostatnio byłem w Oldenburgu na turnieju i był młodszy brat który pracuje u ojca a Jorg się bawi zyciem
0
@Rewolucja123 Wysłałem
0
@Janiama Dzięki za odpowiedź, myślę, że jeszcze nieraz się spotkamy na LR i wtedy coś jeszcze podpytam. Ciekawe osoby na La Rambli są potrzebne, bo dzięki nim forum się rozwija i poziom idzie w górę.
Do zobaczyska ;)))
0
@Escobarcelonista Możesz pytać bo troszkę wiem o piłce i o wielu piłkarzach