- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1400 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1400 Culés
7
Szkółka Realu jest poziom niżej od naszej
Castilla dzisiaj gra o utrzymanie w 3 lidze my o utrzymanie w 2
6
@Denver Szkółka Realu zawsze była poziom niżej od naszej. Wystarczy popatrzeć ilu wychowanków oni wprowadzili do 1 drużyny a ile my.
Fakt ostatnio na stałe przebił się jedynie Roberto ale wystarczy popatrzeć na wcześniejsze lata i gołym okiem widać że w tym aspekcie nie dorównują nam ani trochę .
1
@Matiz123 Sprawdź ilu wychowanków obu klubów gra na poziomie 1 ligi. Wtedy okaże się, że wcale nie ma wielkiej różnicy.
0
@mkord W Realu 5 u nas 6 czyli i tak mamy więcej. W ostatnich latach trochę się to wyrównało ale ogólnie to my jesteśmy w tym lepsi i jeszcze długo pozostaniemy.
Po za Raulem i Cassilasem nie przypominam sobie jakiś wielkich wychowanków grających u nich przez wiele lat a u nas jest ich mnóstwo. Messi , Xavi , Iniesta , Busquets , Puyol .
0
@Denver Real tych najbardziej obiecujących wypożycza albo sprzedaje z opcją pierwokupu, nie ma sensu żeby kisili się w 3 lidze, zresztą jest dosć duża rotacja zawodników, więc chłopaki nie mają się jak zgrać.
0
@Matiz123 Już nie przesadzajmy, Guti, Ramos to tak mi się jeszcze skojarzyli na szybko.
Też uważam, że nasza szkółka jest jednak lepsza, ale Real też daje radę
26
@Bykunn Ramos i wychowanek hahahaha to żeś dowalił XDDD
0
@Bykunn Ramos nie jest wychowankiem, ale jak tak traktowany przez kibiców, przyszedł bodajże w wieku 18 lat
Matiz, dodaj do tego Carvajala, Nacho, Alvaro Arbeloę, Lucasa Vazqueza :)
0
@Bykunn Ramos nie jest wychowankiem Realu
1
@Amigo_Blanco Carvajal niech jeszcze pogra z kilka lat na najwyższym poziomie to uznam go za legendę bo obecnie jest jeszcze młody i cały czas pisze swoją historie .
Nacho i Vazquez mimo że to dobrzy gracze to raczej nie wejdą na taki poziom że będzie się ich wspominać tak jak u nas Xaviego i Inieste.
A za Arbeloą to chyba za bardzo nie tęsknicie nie ? :)
0
@Amigo_Blanco Dzięki za uświadomienie, nawet nie wiedziałem :D Tak bardzo mi się ten gość kojarzy z Realem, że nawet nie pomyślałem, że mógł zaczynać gdzieś indziej
0
@Matiz123 Oczywiście, że na poziom Xaviego i Iniesty nie wejdą, ba, obawiam się, że prędko takiego duetu w zadnym klubie nie ujrzymy. Ale bez wątpienia Lucas i Nacho to bardzo ważni gracze Realu, zawsze gotowi do gry i zostawiający serducho na boisku. A w składzie pełnych gwiazdek, tacy zawodnicy są bezcenni.
Osobiście za Alvaro tęsknię bardzo, przede wszystkim był razem z Ramosem liderem szatni. Wy się z jego wypowiedziami nie zgadzacie, u nas są odbierane jak słowa, który od człowieka noszącego opaskę kapitańską (Iker) nigdy nie wyszły, a powinny. I zawsze walczył do końca, może często nieczysto, ale on nigdy nie przestawał grać za swój klub. Nie bez powodu trybuny zawsze śpiewały do niego "Capitan" :D także CAP17AN :D
0
@Matiz123 5 i 6? Jeszcze rok temu było ich ponad 20 z każdej szkółki. Chyba coś źle policzyłeś. Pisałem o wychowankach w 1 lidze, a nie tylko w tych dwuch drużynach.
0
@mkord Weźcie pod uwagę, że La Masia kreuje piłkarzy pod styl gry Barcelony, a castilla po prostu uczy fachu piłkarza i dlatego chociazby to szkółka madrycka przynosi większe zyski niż ta Katalońska.