- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1673 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1673 Culés
4
Tak sobie czytam La Ramblę i pewien kibic Realu twierdzi, że sędziowie w ostatnich 3 edycjach pomogli im 2 razy. Nie ma to jak solidna dawka humoru.
33
@Bartek22 2 razy w sensie dwie edycje
3
@Wawrzyszewski Gol Ramosa ze spalonego w finale i 2 spalone Ronaldo(wziął je jako jeden raz :D). Karny na Kroosie ewidentny, sędzia ma prawo się pomylić i takie głupoty.
0
@Bartek22 Chodzi o mnie, tak?
1
@Junngeas Brawo Einsteinie.
2
@Bartek22 " Co mecz? XD W tych ostatnich 3 edycjach, w których Real obronił LM i teraz jedzie po trzecią z rzędu, były dwie, dosłownie dwie sytuacje, gdzie Realowi w widoczny sposób pomógł sędzia. W finale 2016, gdzie gola ze spalonego strzelił Ramos i w tym dwumeczu, gdzie 2 karne powinny być odgwizdane na korzyść Bawarczyków. Dwumeczu z nimi rok temu nie liczę, bo dogrywki, w której Cristiano strzelał gole ze spalonego, nie powinno w ogóle być, ze względu na wcześniejszy gol na 1:2 dla Bayernu ze spalonego. Z czym więc do ludzi i gdzie to rzekome " co mecz "? "
Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem. Nie wziąłem 2 spalonych Ronaldo jako jeden raz tylko w ogóle ich nie uznałem. Chodzi o błędy na korzyść Realu, które miały wpływ na awans. Czy wpływ na awans mają sytuacje w dogrywce, której nie powinno być ze względu na wcześniejszy spalony przy bramce drugiego zespołu, bez którego najprawdopodobniej Real awansowałby bez potrzeby dogrywki?
Wymieniłem gola Ramosa i tegoroczny dwumecz z Bayernem, czemu o tym nie wspomniałeś? Umknął mi nieprawidłowy karny na Kroosie w meczu z PSG, nie zaprzeczam. Gdzie ja uznałem, że on był prawidłowy?
Nie odpisałem użytkownikowi, co było niejako przyznaniem mu racji. Pomyliłem się, zdarza się.
Sędzia myli się też na niekorzyść Królewskich. Nieuznanie prawidłowego gola Isco w starciu z Juve czy wspomniany wyżej gol Bayernu w tamtym roku ze spalonego, który doprowadził do dogrywki.
Tak czy siak, 3 sytuacje na przestrzeni 3 sezonów, w których prawdopodobnie zdobywa się 3 razy pod rząd najważniejsze trofeum klubowe, to nie jest co mecz. Fajnie jest śmiać się z uargumentowanej opinii, ale tego że niby " co mecz sędzia pomaga Realowi i przechyla szalę awansu na ich korzyść " to już nie negujemy, co?
Czytaj ze zrozumieniem, Einsteinie.
0
@Bartek22 Łatwo kogoś oskarżyć i się z tego śmiać, ale trzeba to robić po wcześniejszym przeanalizowaniu czyichś słów. Nie przywołuj więcej sytuacji, których nie wymieniłem/wymieniłem inne.
0
@Junngeas A gol z Psg po spalonym?