- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
27 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
3
Kamil Wilczek został wybrany zawodnikiem miesiąca w lidze duńskiej!
1
@kubix05 Świetny kwiecień w wykonaniu Kamila Wilczka. Polak zagrał w 5 meczach ligowych w których strzelił aż 7 bramek, a także w 2 meczach Pucharu Danii w których strzelił 2 bramki.
Tylko jeden mecz z tych 7 zakończył bez strzelonej bramki i to był mecz pucharowy w którym zagrał niespełna pół godziny.
Warto dodać, że to głównie dzięki Polakowi Broendby zmierza po dublet w swoim kraju w tym sezonie.
Oczywiście nie tylko jest to zasługa Wilczka ponieważ Polak szczególnie w pierwszej części sezonu grał słabo, mało strzelał ale gdyby nie jego forma na wiosnę, a szczególnie w ostatnim miesiącu Broendby na pewno nie miałoby takiej swobody jaką ma teraz.
Czyżby Wilczek mocno przybliżył się do składu reprezentacji Polski na Mundial?
0
@Showman Nie wiadomo, ilu napastników pojedzie na mundial? Trzech może czterech? Lewy i Milik są pewniakami, a wyżej notowani u Nawałki mogą być Kownacki czy Teodorczyk
0
@kubix05 Ja bym nie skreślał także Kuby Świerczoka, który mimo, że gra "tylko" w Bułgarii to jednak strzela sporo bramek, a trener Nawałka nie tylko go powołuje ale daje mu pograć.
Zastanawia mnie także Mariusz Stępiński - nie zawsze gra, nie za dużo strzela ale jak już trafi do bramki rywala to jest to bramka strzelona bardzo poważnej firmie - Milan, Napoli czy Inter - to są nazwy, którym nasi napastnicy od tak bramek nie strzelają, a on ma ich w tym sezonie na rozkładzie - poza tym "Stępień" był na Euro 2016, może tam nie zagrał ale trener Nawałka go zabrał po naukę, może znowu ma jakiś plan (ew. Niezgoda?)?
0
@Showman Ja tam jednak nie liczę na żadne niespodzianki. Stępiński na Euro pojechał jako zawodnik Ruchu z chyba 15 bramkami, a teraz ledwie tylko 4 bramki (choć strzelone poważnym drużynom), natomiast Niezgoda może ma ciąg na bramkę, ale Nawałka raczej nie będzie teraz sprawdzał kolejnego debiutanta
0
@kubix05 W sumie też tak uważam - Niezgody się nie spodziewam ale generalnie jestem także zdania, że w Rosji grać będzie tylko Lewandowski i Milik, a więc ten trzeci ew. czwarty to mogą być piłkarze młodsi, a więc pierwszym moim kandydatem jest Kownacki, a drugim - jeśli młodszy to Stępiński, Niezgoda (ale skoro nie dostał szansy to jego szanse na mundial są minimalne jeśli w ogóle), a jeśli starszy to Teodorczyk, Wilczek, Świerczok.